Старт волейбольної студентської ліги України

З 09 по 11 грудня 2019 року у спортивному корпусі університету проходили змагання І туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої студентської ліги.

Наші волейболісти здобули дві перемоги, здолавши команди Тернопільського національного педагогічного університету (3:1) та Луцького технічного університету (3:0). В останній день змагань  програли минулорічному чемпіону України: команді Кам’янець-Подільського національного університету (0:3). Рахунок у партіях (25:20; 27:25; 25:19). Переломною була друга партія. Вигравали, але суддівська помилка в кінці партії була на користь суперника.

Після І туру ми набрали шість очок і посідаємо друге місце у турнірній таблиці. ІІ тур відбудеться у березня 2020 року у м. Луцьку. Побажаємо нашим волейболістам успіхів.

Більше фото у

Зубрицький Б.Д.,