Міжнародний науковий економічний форум “NEW ECONOMICS – 2019”

Нещодавно у Великому конференц-залі Національної академії наук України у м. Київ відбувся Міжнародний науковий економічний форум “NEW ECONOMICS – 2019”, співорганізатором якого виступив Національний університет водного господарства та природокористування. Форум орієнтований на сприяння глобалізації економічної науки та освіти, розвитку міжнародних наукових проектів в економіці, обмін досвідом та знаннями з передових економічних досліджень.

З вітальним словом виступили віце-президент з інтеграції науки та бізнесу Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME, доктор економічних наук, професор Олександр Кендюхов; перший віце-президент Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор В’ячеслав Ляшенко; президент університету імені Альфреда Нобеля, доктор економічних наук, професор Борис Холод та інші.

Участь у форумі в якості доповідачів генеральної сесії взяли проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Наталія Савіна, завідувач кафедри маркетингу, доктор економічних наук, професор Мар’яна Мальчик, доктор економічних наук, доцент кафедри економічної теорії Дмитро Нікитенко та аспірант кафедри маркетингу Ірина Оплачко (академічна платформа №5), викладачі університету представили тези у збірці матеріалів форуму. Доповіді провідних вітчизняних та зарубіжних науковців, топ-менеджерів, аналітиків та стратегів компаній (серед яких professor Ramaz Abesadze, асоційований координатор США та міжнародних допусків Stefania Korrado, генеральний директор групи компаній Adventer Group Андрій Длігач, професор Сергій Ілляшенко, професор Марина Балджи, професор Захарій Варналій, професор Віктор Заруба та ін.) за різними тематичними напрямками (економіка майбутнього: глобальні тренди, виклики новій економіці, умови сталого розвитку, Україна у глобалізованому світі, підприємство: маркетинг і менеджмент в пошуках ефективності, економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези) були надзвичайно цікавими та актуальними. Від бізнесових кейсів до візіонерських цілей – доповідачі форуму розповіли про швидкі зміни економіки під впливом технологій, представили свою думку про ключові проблеми світової та української економіки та способи їх вирішення, про Четверту промислову революцію і продуковані нею соціально-економічні наслідки, про кліматичні зміни та їхній вплив на бізнес і соціум.

Ірина Оплачко,
аспірант кафедри маркетингу