Семінар-практикум для бухгалтерів

Безкоштовний семінар-практикум «Турборежим для бухгалтера 2019-2020» відбувся в актовій залі НУВГП.

Організатори заходу: кафедра обліку і аудиту та Всеукраїнське бухгалтерсько-юридичне видання «Все про бухгалтерський облік».

Програма семінару включала розгляд таких актуальних питань, як зміни у  спрощеній та загальній системі оподаткування; СЕА ПДВ; бухоблік основних засобів - від оприбуткування до списання, зміни в національних стандартах та Інструкції з плану рахунків; каса та готівкові рахунки;  єдина звітність з ЄСВ та ПДФО.

З презентацією виступила доцент кафедри обліку і аудиту Алла Сиротинська, яка розповіла присутнім бухгалтерам та  підприємцям про автоматизацію обліку ПДВ, основні принципи, підходи та рішення. Наступною доповідала директор ТОВ «Академія професійного бухгалтера», тренер  тематичних тренінгів та практикумів Людмила Шахно. Професійний бухгалтер говорила про проекти та реалії у бухгалтерському обліку у 2019-2020 роках. Усі бажаючі мали змогу вступити в діалог з лектором та отримати відповідь на  хвилююче питання.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,