З днем студента!

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас із сьогоднішнім святом - Днем Студента! Кажуть, день студента щей 25 січня, ніби один із них український, інший - міжнародний, але знайте, для мене, як для ректора Національного університету водного господарства та природокористування, День Студента щодня! Я не втомлююсь говорити про те, що головне в нашому закладі - це саме ви і що без вас не буде і нас, бо це чиста правда! Я мрію про те, щоб ви це відчували сповна, щоб ви бачили яка величезна  робота робиться для покращення вашого навчання. Тому запрошую вас не лише до виконання прямої задачі, себто ходіння на пари, а і до участі у всіх заходах, які ми організовуємо, конкурсах, які анонсуємо, стажуваннях, які пропонуємо та десятках інших унікальних можливостей, які надає НУВГП. Бажаю вам знайти себе в нашому університеті та усвідомити свій життєвий шлях. Будьте здорові, щасливі та впевнені у своєму майбутньому та навчальному закладі! Мирного неба над головою та нехай допомагає вам Бог.

P.S. Шановні викладачі! Я сподіваюсь ви теж читаєте моє звернення. Тож прошу і вас любити, шанувати та цінувати кожного нашого студента, адже вони це наше майбутнє!

ректор
Віктор Мошинський