Зустріч з письменницею – випускницею НУВГП Лідією Рибенко

День української писемності та мови зібрав у затишній аудиторії  ННІЕМ чималу кількість зосереджених на творчому Слові людей. На запрошення кафедри українознавства до своєї альма-матер завітала Лідія Гуріївна Рибенко – журналіст, член Національної спілки письменників України, прозаїк і поет, тендітна жінка і дуже цікава людина.

Ми знаємо пані Лідію як представницю успішних випускників нашого університету, як творчу особистість, якій довелося тривалий час очолювати обласну письменницьку організацію, як письменницю, чиї вірші змушують зачаїтися, принишкнути і дослухатися до кожного слова, до найтоншої інтонації.

На творчій зустрічі з письменницею були не тільки давні шанувальники її  фантастичних оповідань, філософсько-психологічних романів та вишуканої інтелектуальної поезії, а й ті, хто вперше дізнався про оригінальну й високу  творчість української письменниці, адже для неї прозвучало багато теплих оплесків і чимало вдумливих запитань.

Кафедра українознавства щиро дякує Лідії Гуріївні Рибенко та всім, хто відгукнувся, знайшов час і бажання для творчої зустрічі з відомою письменницею (студенти ННМІ, ННІАЗ, ННІБА, ННІЕМ, ННІАКОТ, викладачі кафедри українознавства та кафедри філософії).

Світлана Гуменюк,
кафедра українознавства