Турнір Юний хімік 2019

З 31 жовтня по 5 листопада 2019 року у м. Луцьк проходив фінальний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. Членом журі була запрошена доцент кафедри хімії та фізики Буденкова Надія Марківна.

У фінальному етапі турніру прийняли участь 18 команд з усіх куточків України та дві іноземні команди: з Арменії та Мексики (м. Мехико), тому робочими мовами турніру були: українська, англійська, російська. У складі команд – переможці Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад з хімії. На відкритті XXVII турніру були показані цікаві досліди по хімії на прикладі сполук кобальту та інші досліди. У фінал вийшли 5 команд: Харків «14+49+», Полтава «Неос», Харків «ОРО» КЗ ОСШІ «Обдарованість», Львівський фізико-математичний ліцей.

Конкурс показав глибокі знання з хімії учасників та приніс задоволення і позитивний настрій як учням так і членам Журі. Це чудова форма підвищення інтересу до вивчення хімії та проведення профорієнтації.

Надія Буденкова,
кафедра хімії та фізики