Яскравий виступ на Чемпіонаті світу з армспорту

З 28 жовтня по 04 листопада 2019 року у м. Констанца (Румунія) відбувся Чемпіонат світу з армспорту. У змаганнях взяли участь 1100 спортсменів з 56 країн світу.

Студент 4-го курсу навчально-наукового інституту права НУВГП  Сокотун Станіслав представляв Україну у категорії 85 кг. Станіслав показав достойну боротьбу і став срібним призером, програвши лише у фіналі чотиразовому чемпіону світу з Грузії.

Вітаємо Станіслава з достойним виступом та виконанням нормативу майстра спорту України. Бажаємо йому в подальшому вдалих виступів на всеукраїнському та світовому рівні.

Підготував спортсмена старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП, заслужений тренер України Комаревич О.Є.

Кафедра фізичного виховання