«Завтра.UA»: можливості та реальність

5 листопада 2019 року в ауд. 264 відбулася презентація стипендіальної програми фонду В. Пінчука «Завтра.UA», до участі у якій долучилися зацікавлені студенти всіх навчально-наукових інститутів університету.

Презентацію програми проводили стипендіати програми «Завтра.UA» - Ольга Безносова (стипендіат 2016 року, випускниця НУВГП) та Юрій Надєйко (стипендіат 2012 року, випускник Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки), які звернули увагу присутніх  на головні критерії відбору конкурсантів – оригінальність наукових ідей та досліджень, сприяння у розвитку соціальних проектів та ініціатив.

Студенти змогли ознайомитися з умовами участі у конкурсі, етапами відбору робіт,  особливостями підготовки наукової роботи та пакету супровідних до неї документів, а головне – поставити запитання, які їх цікавлять, та почути відповіді стипендіатів програми.

Ольга та Юрій розповіли про переваги  програми та можливості, що відкриваються перед стипендіатами, зупиняючись детальніше на прикладах з власного досвіду.

Адже перемога у конкурсі – це не тільки фінансова підтримка у вигляді стипендії розміром 2240 грн. упродовж року, але і можливість долучитися до участі у форумах, літніх таборах, де ментори проводять  тренінги, майстер-класи, вчать розробляти соціальні та бізнес-проекти. Програма надає відкритий доступ до всіх проектів фонду В. Пінчука та можливість спілкування з провідними науковцями, новаторами, експертами.

З приємністю та гордістю розповіла Ольга про перемогу на цьогорічному Молодіжному форумі  «Завтра.UA» проекту її команди «Утилізуй», ідеєю якого є створення екобренду шляхом використання продукції, виготовленої із вторинної сировини.

Цікаву інформацію про стипендіатів програми «Завтра.UA» від НУВГП за 13 років її існування та результати участі студентів нашого університету в останньому, 13 конкурсі, було представлено провідним фахівцем сектору наукової роботи студентів Мороз Оленою.

Отже, «Завтра.UA» – гарна платформа для індивідуального розвитку, самореалізації,  подальшої освіти, фінансової підтримки та експертних консультацій для реалізації найкращих ідей та проектів соціального, економічного  спрямування і варта того, щоб поборотися за перемогу в ній!

Нагадуємо, що прийом заявок на участь у конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» триває на сайті до 29 листопада 2019 року.

Сектор наукової роботи студентів