Психологічне здоров’я як динамічна гармонія людини

Психологами відділу у справах студентів сектору соціально-психологічної підтримки НУВГП вже традиційно, в жовтні, було проведено серію профілактично-просвітницьких заходів серед студентів ННІП, ННІБА, ННМІ, приурочених  Всесвітньому дню психічного здоров’я та Європейському дню боротьби з торгівлею людьми, а студенти ННІЕМ разом з викладачем кафедри суспільних дисциплін Примачок Л.Л. та психологом ССПП Бобровською Т.І. взяли участь в інформаційній акції «Хода за Свободу» (з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми).

До участі в інформаційно-просвітницькій зустрічі зі студентами на тему «Психологічне здоров’я студентів», крім психологів університету, були запрошені лікар Центру громадського здоров’я Кашпір Г.П. та лікар- нарколог Центру психічного здоров’я Бірук О.В. Метою даної зустрічі було донесення інформації про важливість, збереження і підтримку психологічного здоров’я  людини, її відкритість до себе і навколишнього світу, життєрадісність, готовність творити, легко долати щоденні стресові ситуації та плідно працювати. Зустріч супроводжувалась переглядом тематичного відео.

У проведенні семінару-тренінгу взяла участь  соціальний працівник Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка»  Білковська Т.М. Програма семінару включала в себе ознайомлення  студентів із законодавчою базою у сфері протидії торгівлі людьми, інформацію щодо підвищення рівня обізнаності студентів в ситуації торгівлі людьми, ризики  нелегального працевлаштування, правила безпечної міграційної поведінки, а також контакти організацій, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми.

Під час зустрічей розповсюджувались інформаційно-просвітницькі буклети та пам’ятки.

Такі заходи необхідні для ефективної психологічної просвіти, набуття практичних навичок соціальної взаємодії, популяризації психологічних знань серед студентської молоді.

Сектор соціально-психологічної підтримки