День кар’єри - 2019

Щорічний ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся в університеті. Традиційно, в цей день майбутні випускники університету мають нагоду особисто поспілкуватися з роботодавцями, задати хвилюючі їх питання, а також  пройти стажування, практику чи отримати перше робоче місце.

Цього разу робочі зони роботодавців розташувалися відразу у двох фойє навчального корпусу № 1 університету: на третьому та четвертому поверхах, і навіть дехто з них – на сходинках. Тут працедавці  інформували студентів про свої організації, розповідали про напрямки діяльності, роздавали сувенірну продукцію та брендові речі: канцелярію, чашки, браслети, солодощі, демонстрували різні цікавинки. Найбільше студентам кортіло порухати кульку силою дуки – Pixolineproject, скласти дерев’яні головоломки від  будівельної групи «Smart», скуштувати пончики ТМ «Рум’янець». А найактивніші могли отримати ще й термокружки від «Pixoline». Варто зазначити, що найбільша зацікавленість студентів була у представниках компаній ІТ-напрямку.

Всього понад 40 організацій та установ взяли участь у Дні кар’єри. І кожна по-своєму намагалася переконати випускника отримати перше робоче місце саме у них. Були тут і  представники ІТ та будівельних компаній, банківських установ, сфер водного господарства та енергетики, комунальної та торговельної, телекомунікації, машинобудування, автомобільного бізнесу тощо.

Одночасно, в актовій залі відбувалася панельна дискусія  «Як знайти робоче місце і побудувати кар’єру». Учасники обговорення: керівник Рівненської  філії ПАТ КБ «Приватбанк» Леся Савчук, контент-менеджер КТС Ірина Тесленко, директор девелоперського відділу компанії «Soft Serve» Сергій Сидорчик, HR-менеджер з «Реноме» Неля Вербицька та проректор Олег Лагоднюк. Усі вони під час дискусії  запропонували своє бачення пошуку роботи та побудови кар’єри, а також дали відповіді на запитання студентів. Головний меседж зустрічі: пошук роботи варто починати вже на старших курсах у статусі стажиста, брати активну участь у грантових програмах та всіляких конкурсах, розвивати softskills, hardskills та креативити.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,