Презентація програм стажування в Туреччині

Презентація програм стажування в Туреччині

25 жовтня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація програм стажування в Туреччині.

Емре Сагір, директор компанії «GlobWorks», разом зі своїм заступником Ніною Дворнік розповіли студентам навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою спеціальності «Туризм» про можливості стажування в одних із найкращих готелів Туреччини. Студенти матимуть можливість спробувати свої сили в таких професіях, як агент по зв’язках із гостями, ресепшн, хостес, бармен, офіціант, дитячий аніматор, спортивний аніматор, танцівник-аніматор.

Презентація відбулась за сприяння начальника відділу міжнародних зв’язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни.

Окрему подяку за організацію студентів та допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в проведенні заходу висловлюємо працівникам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, зокрема завідувачеві кафедри Коротуну Сергію Ігоровичу, заступнику завідувача кафедри Конарівській Оксані Богданівні та доцентові кафедри Романіву Андрію Степановичу.

 

Центр міжнародного співробітництва та освіти

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки