Презентація програм стажування в Туреччині

25 жовтня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація програм стажування в Туреччині.

Емре Сагір, директор компанії «GlobWorks», разом зі своїм заступником Ніною Дворнік розповіли студентам навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою спеціальності «Туризм» про можливості стажування в одних із найкращих готелів Туреччини. Студенти матимуть можливість спробувати свої сили в таких професіях, як агент по зв’язках із гостями, ресепшн, хостес, бармен, офіціант, дитячий аніматор, спортивний аніматор, танцівник-аніматор.

Презентація відбулась за сприяння начальника відділу міжнародних зв’язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни.

Окрему подяку за організацію студентів та допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в проведенні заходу висловлюємо працівникам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, зокрема завідувачеві кафедри Коротуну Сергію Ігоровичу, заступнику завідувача кафедри Конарівській Оксані Богданівні та доцентові кафедри Романіву Андрію Степановичу.

Центр міжнародного співробітництва та освіти