Новий склад вченої ради затверджено

В університеті відбулися збори трудового колективу. Головним питанням дня стало обрання  нового складу вченої ради.

Перш ніж перейти до цього питання, ректор Віктор Мошинський вручив грамоти, подяки, винагороди, зокрема: Рівненської обласної ради, комітету фізичного виховання та  спорту МОНУ, Центральної виборчої комісії, окружної виборчої комісії, Рівненської міської ради та університету викладачам, працівникам та студентам.

У свою чергу грамоти і кубки за перемогу в спортивних змаганнях вручила голова профкому Надія Погребняк. До слова, перше місце посів ННІБА, друге – Технічний коледж і третє – ННІОЗ.

Далі присутні делегати голосували за новий склад вченої ради та у підсумку його затвердили.

В різному очільник закладу наголосив ще раз про важливість  наукової та науково-впроваджувальної діяльності, як основних джерелах  доходу для університету, подякував керівникам бюджетних, прикладних та грантових  проектів, закликав інших активніше долучатися до цієї роботи. Віктор Степанович зазначив, що  дохідність НУВГП від участі у проектах за останній рік зросла у п’ять раз. Окрім того, ректор підкреслив у своїй промові й стабільний фінансовий стан, в якому перебуває  університет.

На останок Віктор Степанович проанонсував призначення нового секретаря вченої ради  Андрія Подлевського та подякував екс-секретарю Валентину Давидчуку, висловивши сподівання на зміни у роботі вченої ради відповідно до вимог сучасності,  в оновленому складі.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю