День відкритих дверей у НУВГП

Університет, вже вкотре, гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів. Абітурієнти, серед яких були учні шкіл, ліцеїв та коледжів, мали нагоду отримати інформацію щодо умов вступу, ознайомитися із переліком спеціальностей, задати питання стосовно особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг. Школярі мали змогу ближче познайомитися з навчально-науковими інститутами, які продемонстрували свої здобутки, експонували виставки та по-своєму намагалися переконати випускників здобути майбутній фах саме у них. А ще присутні змогли побачити на власні очі роботу 3D-принтера від лабораторії 3D-друку SteamLab.

Як розповіла завідувач відділу працевлаштування та профорієнтації Оксана Клюха, відкрив захід вітальною промовою та презентацією про університет проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк. Олег Анатолійович розповів про переваги навчання саме у нашому університеті, сервіси, вибірковість дисциплін, міжнародні програми обміну студентів, центр незалежного оцінювання, дозвілля тощо.

Далі захід продовжився у форматі панельної дискусії. Своїми враженнями про навчання, «О! Тиждень» та участь у «Хакатоні» поділився першокурсник Бондар В’ячеслав. Про мобільний додаток «Мій НУВГП», а також можливості та переваги використання його під час навчання розповів автор розробки Мирослав Матвійчук. А Максим Теа розповів про можливості і проекти Noosphere Engineering School, а також про свою розробку «Калькулятор ЗНО», завдяки якому можна дізнатися конкурсний бал при вступі до НУВГП і порівняти його з прохідними балами за попередні роки.

Про дозвілля, благодійність, позанавчальні активності говорила Галина Ярмоліна. Ольга Середюк розповіла про програму національних обмінів студентами «Плацкарт», Дмитро Круглов – про «Дебатний клуб» та позитивні ефекти участі в ньому. Завершила дискусію модератор Ксенія Косюк інформацією про Літературно-театральну платформу «Година в метро».

Своїми творчі досягнення продемонстрували присутнім СТЕМівці та народний ансамбль сучасного танцю «Ікс-Денс».

Родзинкою заходу став розіграш лотереї серед зареєстрованих учасників за участі наших студентів-іноземців з Коморських островів. Щасливчики отримали світшоти з логотипом університету та іншу сувенірну продукцію, серед якої були щойно надруковані на 3D-принтері брелки. На завершення усі змогли скуштувати смачний торт.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,