Хрещений батько у НУВГП

17 жовтня в клубі-кафе "Сучасник" відбулися літературно-театральні читання легендарного кримінального роману Маріо П'юзо "Хрещений батько" від Літературно-театральної платформи "Година в метро". В харизматичних мафіозі перевтілювали представники університету Володимир Герус, Ростислав Кравчук та Михайло Бойко. Також у виставі взяли участь активні рівняни та студенти університету.

Гості заходу мали можливість відправитися у невеличку подорож у часі та просторі, поринути у атмосферу сицілійських пригод і небезпек, та романтику повоєнної Америки. Неповторна акторська гра, яскраві костюми та несподівані режисерські рішення зробили виставу неповторною та дозволили кожному переосмислити для себе давно відомий твір. Родзинкою заходу стали захоплюючі тематичні конкурси, до яких активно долучилися і дорослі, і діти, а найактивніші учасники отримали подарунки від спонсорів проекту.

Наступний захід відбудеться вже 31 жовтня о 19:00 в клубі-кафе "Сучасник". "Година в метро" дивуватиме рівнян та гостей міста новим прочитанням бестселера Террі Пратчетт "Морт"! Також в програмі заходу конкурси, чаювання, конкурс костюмів та багато несподіваних сюрпризів!

Ксенія Косюк,
студентка 4 курсу ННІБА