Наші команди на хакатоні Circular Economy Hackathon

З 5 по 6 жовтня в інноваційному парку Unit.City (м. Київ) проходив другий Circular Economy Hackathon.

Мета заходу підштовхнути розвиток інноваційних рішень за принципами кругової економіки. Створити продукти та сервіси, що сповільнять утворення нових відходів та зменшать використання викопних ресурсів. Утворити симбіоз молодих українських винахідників та відповідального бізнесу.

Організаторами стала компанія ReThink. На хакатоні з кругової економіки учасники мали можливість презентувати розривні ідеї, креативні рішення та нові бізнес-моделі, котрі сповільнять утворення нових відходів та зменшать використання викопних ресурсів.

Пройшовши конкурсний відбір, у хакатоні взяли участь три команди НУВГП і представили увазі журі такі проекти:

• WaterReCube (керівник Грицина Олександр Олексійович, доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки);

• TENOR (керівник Кучерова Алла Вікторівна, старший викладач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства);

• Вітроенергетична установка (керівник – Серілко Леонід Степанович, доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства).

Цікавою стала робота команд з менторами, які ділилися досвідом досягнень реалізації власних проектів, стартапів та ідей у сфері кругової економіки. Менторами, які працювали саме з командами НУВГП, стали: Кім Полднер, засновниця Circular Fashion Lab, Шанталь Енхелен, засновниця Kromkommer, Роман Зінченко, співзасновник Greencubator, Родіон Морозів, Голова Еко Департаменту (Укргазбанк), Ірина Вербицька, Головна Екологиня (ДТЕК), Юрій Петрук, засновник Ag Tech Ukraine, ElsLeclercq, Урбаніст, Др. Дизайн як Політика (Делфтський Технологічний Університет).

Взявши до уваги поради менторів, учасники працювали над своїми презентаціями, створенням бізнес-планів до своїх ідей. Це дало змогу професійно представити свої проекти конкурсному журі.

Команда TENOR мала можливість розповісти про свою розробку в короткому інтерв’ю каналу ТРК Україна, які знімали сюжет про захід до випуску новин.

Бажаємо командам плідно використовувати набуті знання і навички у подальших конкурсах і хакатонах!

Віта Чабан,
сектор трансферу технологій