Презентація програм стажування, що відкривають можливості

10 жовтня представники Української асоціації молодих фермерів провели презентацію щодо можливостей програм їхньої організації студентам НУВГП.

За сприяння представників Центру міжнародного співробітництва та освіти, зокрема начальника відділу міжнародних зв’язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни, відбулись презентації для студентів навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою й навчально-наукового механічного інституту щодо програм стажування за кордоном.

Замість однієї презентації Дмитро Мічурін, директор УАМФ, провів три, оскільки студентів НУВГП, які бажають відкрити для себе нові можливості й здобути неоціненний досвід стажування за кордоном, виявилось набагато більше, ніж очікувалось.

У рамках угод, укладених із Національним університетом водного господарства та природокористування, асоціація пропонує професійні практики й стажування в країнах Європи, серед яких Німеччина, Фінляндія, Данія, Норвегія, Швеція, Австрія (стажування в Австрії може тривати від трьох до вісімнадцяти місяців). Основні напрямки стажування: сільське господарство, переробна промисловість, лісове господарство, ландшафт та благоустрій територій, будівництво. На цей час існує 13 програм, у яких уже можна брати участь.

Особливу подяку за допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в організації презентацій хочемо висловити директорам навчально-наукових інститутів Прищепі Аллі Миколаївні (директор ННІАЗ) та Марчуку Миколі Михайловичу (директор ННМІ), заступнику директора ННМІ Голотюку Миколі Віталійовичу, а також завідувачам кафедр Колесник Тетяні Миколаївні (кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства) і Клименку Миколі Олександровичу (кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства).

Центру міжнародного співробітництва та освіти