Технічний семінар за участю експертів компаній ENCON

10 жовтня 2019 р. кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій спільно з компанією ENCON проводили технічний семінар за участю експертів компаній Siemens – лідера галузі цифровізації та автоматизації, PILZ – експерта у рішеннях безпечної автоматизації, Softing – провайдера продуктів та рішень для діагностики промислових мереж.
Захід відвідали технічні директори, енергетики, керівники відділів інновацій, інженери та спеціалісти КВПіА, АСУ, а також викладачі кафедри АЕКІТ та всі хто цікавиться питаннями удосконалення, автоматизації та оптимізації виробництва.

Під час цього заходу було проведено: огляди останніх досягнень від компаній Siemens, PILZ, Softing, практичні обговорення останніх розробок у галузі комплексних рішень промислової автоматизації, робототехніки, цифрового обміну даними та оптимізації промислових мереж. Також розглянуто практичний досвід реалізації проектів з автоматизації: поставлені задачі, шляхи реалізації, проблеми галузі та їх подолання. А на завершення відбулися панельні дискусії та захоплюючі обговорення семінару з експертами.

Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій