International coffee

Цього року до НУВГП приїхали на навчання громадяни більше ніж з 25 країн світу.

Кожен з них несе в собі культуру і традиції свого народу. Проте на період навчання в НУВГП їх домівкою стає Україна. Перед іноземцем стоїть завдання зрозуміти і поважати Україну, її традиції, ментальні особливості, а допомагають в цьому нові знайомства, друзі, подорожі по країні. Для налагодження нових контактів, взаємного культурного збагачення і розвитку 3 жовтня 2019 року було проведено International coffee, неформальне спілкування між студентами-іноземцями та українськими студентами. У заході брали участь студенти з таких країн: Республіка Гана, Держава Лівія, Демократична Республіка Ефіопія, Республіка Туркменістан, Республіка Таджикистан, Республіка Руанда, Союз Коморських Островів, Республіка Еквадор і українські студенти різних спеціальностей, зокрема: «Менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси, банківська справа та страхування» та ін. Робочими мовами на зустрічі були англійська та українська.

Ініціатором проведення зустрічі став доцент кафедри менеджменту Окорський Віталій Петрович. До організації заходу долучилися і працівники відділу роботи з іноземними громадянами.

Результатами International coffee стали цікава дискусія, посмішки, нові знайомства і перший крок інтеграції нових студентів до студентського кола НУВГП.