Наші плацкартники у Львівському торговельно-економічному університеті

Для трьох маркетологів із Національного університету водного господарства та природокористування жовтень почався із поїздки до Львівського торговельно-економічного університету, де завдяки “Плацкарту” вони протягом тижня могли відчути себе місцевими студентами. Повернувшись до Рівного, вони діляться відгуками.

Вадим Озійчук:
Мені дуже сподобалося брати участь у програмі обміну "Плацкарт", адже це крута можливість побувати у різних університетах. Нам випала можливість бувати в ЛТЕУ, що знаходиться у Львові. Нам дуже сподобалося проводити час в університеті та у вільний час гуляти Львовом. В нас був дуже крутий Бадді - Артем Максимів. Він гуляв разом з нами вулицями Львова та розповідав про визначні міста свого рідного міста.Тому цей обмін я запам'ятаю назавжди, адже він приніс нам купу вражень та знайомств. Я задоволений. що взяв участь у цьому проекті. Тому раджу новим людям брати участь у цьому проєкті.

Марія Артюшок:
- Минулого тижня я побувала у Львівському торгово-економічному університеті. На перший погляд це досить таки самий звичайний університет, але це було тільки на перший погляд. Коли я зайшла в нього, мені відразу сподобалася сама атмосфера університету. Ми побували у багатьох аудиторіях, усі вони в хорошому стані. Всі викладачі дуже досвідчені, майстри своєї справи, вони завжди допоможуть і постараються поділитися своїм досвідом зі студентами.

Вероніка Михасюк:
- Минулого тижня мені випала можливість провести тиждень у ролі студентки Львівського торговельно-економічного університету завдяки участі у програмі обмінів "Плацкарт". Враження залишилися лише позитивні, адже дослідити життя та побут студентів іншого ВНЗ - це найкращий спосіб перейняти досвід організації навчального процесу. Сумлінно відвідувавши усі пари, ми з моїми друзями змогли виділити особливості, які суттєво відрізняють ЛТЕУ від НУВГП - це стосувалося і навчального плану, порядку і методики викладання дисциплін, формату обліку присутності, системи оцінювання. Трохи більше дізнатися про функціонування студентського самоврядування нам допомогло одноразове відвідування засідання студради університету, і особисто я була вражена активністю та продуктивністю її представників, підтримкою адміністрації та тісною взаємодією між студентами та викладачами усіх факультетів. Ну і звичайно, насолодою було провести тиждень у неймовірному Місті Лева. Наше перебування там було організовано так, що ми мали достатньо часу для ознайомлення із найвизначнішими місцями Львова. Окремо хочеться подякувати нашому баді, Артему, за цілодобову дистанційну підтримку, допомогу в університеті. запрошення на місцеві тусовки та цікаві екскурсії й історії про місто.

Студенти навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП дякують за надану їм можливість та закликають усіх долучатися до програми!

Вадим Озійчук, Марія Артюшок, Вероніка Михасюк,
студенти 2 курсу ННІЕМ