День HR-менеджера в НУВГП!

19 вересня студенти-економісти, які навчаються в НУВГП за освітніми програмами «Бізнес-аналітика» та «Управління персоналом і економіка праці», відзначили одне із своїх професійних свят – день HR-менеджера.

Святкування цієї події відбулось в стінах нашого університету вперше і в дуже символічну дату – якраз між професійними святами HR-менеджера, яке відзначається в Україні 18 вересня, і Днем рекрутера (20 вересня).

Святкування приємно порадувало його учасників і гостей цікавими пригодами і професійним спілкуванням: напередодні на сторінці економістів в Інстаграм був оголошений конкурс give away, переможці якого за результатами рандомного вибору були нагороджені на початку урочистостей. Ще раз вітаємо наших переможців – Муляра Владислава, Дужар Анастасію та Козійчука Володимира, які виявились найактивнішими підписниками сторінки та учасниками розіграшу.

Не менш цікаво пройшов і квест, в якому маршрут із професійними завданнями передбачав ближче знайомство з кафедрами ННІЕМ. За його результатами – знову солодкі нагороди і аплодисменти командам.

Але справжньою несподіванкою і мегаприємним сюрпризом стала історія успіху, особисто розказана зірковим представником нашої родини – Наталією Ковальовою, співвласницею і засновницею  рекрутингово-консалтингової агенції Imperia HR. Після зустрічі з нею студенти ще раз переконались, що наполегливим та амбіційним відчиняються будь-які двері, і найсміливіші мрії можуть стати реальністю. Адже колись наша студентка, а сьогодні успішна бізнес-леді – серед бізнес-еліти України, в числі топ-10 рекрутингових агенцій країни. На нашому святі вона з посмішкою, невимушено і дуже цікаво провела майстер-клас з управління персоналом для наймолодших представників амбітних та цілеспрямованих економістів, подарувала брендові подарунки для найактивніших і найкмітливіших.

HR-day вдався, адже на ньому було все, що треба для нашого першого «корпоративу»: професійні знання, подарунки, ну і звичайно, торт з фірмовим написом.

Тож щиро дякуємо всім активним учасникам заходу, гостям, колегам, які завітали до нас з привітаннями. Ще раз щиро вітаємо всю HR-спільноту з нашим професійним святом! Успіхів, натхнення, крутої кар’єри у супроводі надійної команди, бажання святкувати нові досягнення і творити власну історію успіху!