Настановна сесія МАН

Традиційно, наприкінці вересня,  в актовій залі університету збирається обдарована молодь Рівненщини  на настановну сесію Рівненської Малої академії наук: учнівська молодь (8-11 класи),  яка вже навчається в різних секціях академії, майбутні МАНівці, а також вчителі, батьки, гості та науковці ЗВО... МАНівці прийшли сюди,  аби розпочати чи продовжити навчання в академічних гуртках та поглибили свої знання за обраним фахом в будь-якому з дванадцяти наукових відділень.

З початком нового навчального року присутніх привітали: начальник управління освіти Рівненської ОДА Григорій Таргонський, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків  Наталія Савіна, директори: МАН - Олександр Андрєєв, РОЛІ - Наталія Сосюк, Гощанської районної гімназії - Валерій Скоцик.

З Божим благословенням та мудрими життєвими порадами  до юних науковців звернувся ректор Рівненської духовної семінарії Віталій Лотоцький.

Святкового настрою присутнім додавали одинадцятикласниця РОЛІ Олександра Конончук з пісенною композицію «Над Україною», Анастасія Гарбар та Богдан Карпяк  з танцювальною композицією «Голубка», а також хор студентів Рівненської духовної семінарії, що виконав пісню-молитву «Україно, молюся за тебе!».

Після  завершення  пленарного засідання МАНівці розійшлися по секціях: математики, економіки, фізики та астрономії; комп’ютерних наук; історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства; хімії, біології, екології та аграрних наук; мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Тут вони отримали перші цінні поради та консультації щодо написання науково-дослідницьких робіт у своїх наставників.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,