О! тиждень

Цьогоріч, вперше за усі роки існування нашого університету, перший тиждень свого навчання першокурсники провели в абсолютно новому форматі. Для них ми організували так званий О! тиждень. «Що воно таке «О!?», – спитаєте Ви. Суть у того, що у кожного воно своє, комусь це ознайомчий тиждень, комусь орієнтаційний, а комусь і взагалі нульовий. Цього разу назва максимально тісно пов’язана зі змістом, адже суть усього тижня – це велика кількість інформаційних, розважальних, ознайомчих та навчальних заходів та екскурсій, з яких лише невелика частина була обов’язковою до відвідування. Усе інше – до вибору, тому кожен потрапив саме туди, куди йому було максимально цікаво та важливо потрапити.

Тепер трішки деталей. Розпочався О! тиждень ще в неділю, 1 вересня з доволі традиційної посвяти в студенти на літній естраді парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, а вже ввечері на новоспечених студентів чекала їх перша вечірка, з грилем, барбекю та дискотекою. Понеділок видався найбільш офіційним днем з усіх, адже в ході цього дня усі студенти познайомилися із директорами своїх інститутів, кураторами, випусковими кафедрами тощо.

Починаючи з вівторка, кожен студент щодня мав лише 1 пару за розкладом (по спеціальності) в день, та одне обов’язкове заняття з тем: «Інформаційні технології в навчальному процесі», де розповідали про усі онлайн-сервіси НУВГП, «Я - студент» - лекція про права, обов’язки, кодекси честі викладачів та студентів, «Організація навчального процесу» - тут можна було дізнатися про те, що таке пара, лекція, семінар, як здавати іспити, антиплагіат тощо. Також кожен з першокурсників пройшов обов’язкове вступне випробування на рівень володіння іноземною мовою задля розподілу на групи.

Також впродовж тижня можна було ознайомитись і медіа-роботою в НУВГП, відвідати екскурсії в музей, військову кафедру та велику гідротехнічну лабораторію, пройти відбір у мистецькі та спортивні гуртки, познайомитися з ректором та проректорами за напрямками, відвідати бібліотеку та взяти першу книжку, дізнатися про можливості стажування та волонтерських програм за кордоном. Також протягом тижня відбувались ознайомчі зустрічі із нашим туристичним клубом «Азимут», які в суботу закінчились поїздкою на нашу базу практики в Хотині.

Ми дуже сподіваємось, що цей тиждень став гарною відправною точкою для кожного першокурсника, приймаємо побажання та критику в соціальних мережах, аби наступного року все було ще краще та цікавіше.

Більше фото у

Віталій Прокопець,