Інавгурація академічного року

У новому форматі відбулися цьогоріч урочисті традиційні збори  перед початком нового навчального року.

Першим присутніх привітав очільник закладу  Віктор Мошинський. Віктор Степанович розповів про досягнення університету, зокрема, проекти, у тому числі грантові, нові  підходи до навчання, діючий Центр енергоефективності, отримані Міжнародні сертифікати з володіння іноземною мовою. А ще окреслив основні напрямки майбутньої роботи: моральний, корпоративний та інші кодекси, роботу з випускниками, створення і продаж наукового продукту, розширення  та поглиблення знань іноземної мови студентами, впровадження дуальної освіти, міжнародну акредитацію закладу та підтвердження статусу «національний». Серед стратегічних завдань керівник відмітив співпрацю з бізнесом, трансфер наукових розробок і технологій, вирішення кризи навчального процесу, нову форму спілкування «викладач-студент»  та нові форми проведення занять.

Зі своїм Божим словом та благословенням до  присутніх звернувся ректор Рівненської духовної семінарії  Віталій Лотоцький. Протоієрей Віталій також прочитав молитву та урочисто передав Віктору Степановичу колар  – нагрудний ланцюг, вищий символ влади в університеті.

З  промовою виступив також заступник командувача ОК «Захід», полковник Юрій Колос  та передав пам’ятний сувенір університету з передової.

Наступним етапом розширеного засідання стало вручення ректором нагород викладачам та посвята професорів.

Своїми спогадами  студентського життя Рівненського періоду (адже саме цього року святкуємо 60-річчя переведення КІІВГ  до Рівного та перейменування в УІІВГ) поділився завідувач кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин  Олександр Рябенко.

Далі робота засідання продовжилась у форматі двох панельних дискусій: вступна кампанія та навчальний процес. Так, відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук розповів про підсумки вступної кампанії, відмітивши приріст  у 17% першокурсників на бюджетну форму навчання та лідируючу позицію ЗВО (ІІІ місце) за вступом на заочну форму навчання по Україні. Наталія Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків, говорила про вступ іноземців близького та далекого зарубіжжя до університету. Проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк і завідувач відділу профорієнтації та працевлаштування Оксана Клюха розповіли про відповідально проведену  профорієнтаційну роботу – одну з найважливіших ділянок роботи викладацького складу університету.

Друга панель стосувалася якості освіти та нової системи оцінювання. Тут доповідачами були проректор з науково-педагогічної та навчальної  роботи Валерій Сорока, начальник відділу якості освіти Віктор Корбутяк, завідувач навчально-методичного відділу Наталія Ковальчук.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,