Студент – звучить гордо!

Традиційно, перед початком нового навчального року, на  літній сцені парку ім. Т. Шевченка відбулася посвята у студенти  НУВГП.

Спершу інавгуранти, їх батьки та  гості стали свідками флешмобу за участю  ансамблю сучасного танцю «Х-Денс», учасників «Міс НУВГП» та «Містер НУВГП».

Далі лунали привітальні промови: ректора університету Віктора Мошинського, заступника начальника управління освіти у Рівненській області Петра Коржевського, депутата Олександра Ковальчука, керівника  РП АТ КБ «Приватбанк» Олесі Савчук та отця Сергія Рівненської єпархії ПЦУ. Отець Сергій освятив першокурсників і благословив на навчання.

Наступним етапом  святкування було вручення подарунків  та «студентської атрибутики» від кожного навчально-наукового інституту першокурсникам, які набрали найвищі конкурсні бали при вступі до НУВГП. Серед таких цікавих, дотепних  та, подекуди, жартівливих дарів напам’ять можна відмітити: колесо від механіків, милицю від ННІОЗ, «грошове дерево» від економістів, «Сертифікат на пальму» в навчальному корпусі № 7 від  агроекологів, макет турбіни від водників, статую Феміди від юристів та амулет із клавіатури від програмістів.

Завершилась перша частина урочистостей   спільними та індивідуальними фото студентів з ректором університету – Віктором Мошинським.

А ось друга частина інавгурації відбувалася в кафе  «Сучасник», де кожен бажаючий першокурсник і не тільки  (а всього учасників дійства було біля 400! ) зміг взяти участь у «Гриль-паті» зі смаженням сосисок, іграми, спілкуванням  із старшокурсниками та дискотекою.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,