Зустріч координаторів національного обміну «Плацкарт»

29 серпня 2019 р. у м. Київ у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася зустріч координаторів обміну «Плацкарт». На зустрічі були представники Національного університету водного господарства та природокористування, Запорізького національного університету, Національного університету «Острозька академія», Університету імені Альфреда Нобеля, Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», а також представники університетів, які до програми національних обмінів «Плацкарт» долучаються вперше – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Місією національних обмінів «Плацкарт» є об’єднання студентства задля співпраці, пошуку ідей та механізмів локальних змін з метою глобального розвитку системи вищої освіти в Україні.

На зустрічі координаторів були розглянуті: умови програми національних обмінів «Плацкарт»; Угода, яку підписують ректори університетів-партнерів, графік обмінів студентів, розширення вимог до відбору учасників, вдосконалення системи відбору та обов’язків «BUDDY», а також підведення підсумків обміну попередніх навчальних семестрів, та всі можливі шляхи задля вдосконалення.

Владислав Антонюк,
студент, координатор обмінів у НУВГП