Віснику НУВГП – 20!

Цього року свій ювілей відзначає «Вісник НУВГП».

Як розповіла  провідний редактор видавничого сектору Галина Сімчук, збірник наукових статей «Вісник Національного університету водного господарства та природокористування» є фаховим періодичним науковим виданням,  в якому публікуються результати закінчених наукових досліджень за напрямами технічних, сільськогосподарських та економічних наук.

Впродовж двадцяти років у збірнику друкуються наукові статті викладачів, аспірантів та студентів  як нашого університету, так й інших українських та зарубіжних ЗВО. До збірника можна подати статтю, що відповідає  тематиці видання та має науково-виробничу і практичну цінність. Автор має право представити тільки одну наукову статтю, яка раніше не публікувалася, в один номер.

Тут читачі можуть ознайомитися з результатами наукових досліджень за напрямами наукової роботи університету українською, російською, англійською та польською мовами. Тираж видання – від 150 одиниць.

З 2014 року  в цифровому репозиторії  НУВГП поступово накопичуються та  зберігаються видання збірника «Вісник НУВГП».  Інституційний депозитарій  забезпечує  відкритий доступ  до збірника та надає широкі можливості  як його читачам, так і авторам статей.

Окрім того, наукове видання має  міжнародний стандартний серійний номер :  ISSN 2306-5478.

ISSN – унікальний ідентифікатор будь-якого періодичного видання і обов'язковий  елемент вихідних відомостей. Він необхідний бібліотекам, передплатним та новинним агентствам, дослідникам і вченим, які  працюють у сфері інформації, дозволяє видавцям, книготорговцям, бібліотекарям, науковцям безперешкодно здійснювати розповсюдження періодики відповідно  до попиту, замовлення видань, а також удосконалювати пошук.

До речі, друк у збірнику для викладачів нашого ЗВО безкоштовний.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю