Вступників зараховано на бюджет

Вступників зараховано на бюджет

22 липня у НУВГП завершився прийом заяв абітурієнтів для вступу на бакалаврат.

Як зазначив відповідальний секретар  Руслан Жомирук, приймальна комісія повністю завершила обробку поданих заяв вступників для вступу на бакалаврат.  «Жодних змін немає у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра. На бюджет це максимум 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт кількість заяв не обмежується. Попереду ще прийом в магістратуру.

До конкурсного відбору на бакалаврат  на основі повної загальної середньої освіти допущено: 4100 осіб - на денну та 500 – на заочну форму навчання. З  дипломом молодшого спеціаліста – 750 на денну, 400 на заочну.

Всього за кошти державного бюджету, станом на 01 серпня,  зараховано 377 на денну та 69 на заочну форму навчання. Порівняно з минулим роком  кількість рекомендованих за кошти державного бюджету зросла на 17 %. Адже 2018 року за державним замовленням було рекомендовано за результатом широкого конкурсу  347 осіб на денну та 27 – на заочну.

Попереду ще переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, зарахованих на контракт, та робота з Міністерством освіти і науки України щодо виділення додаткових місць державного замовлення для осіб пільгових категорій. Адже в минулому році вдалося отримати більше сотні місць державного замовлення за рахунок такої співпраці», - зазначив Руслан Валентинович.

Нагадаємо, що до 18 години 08 серпня триває прийом  абітурієнтів на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Найбільше державного замовлення в НУВГП отримали спеціальності:

  • геодезія та землеустрій;

  • будівництво та цивільна інженерія;

  • автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

  • автомобільний транспорт;

  • комп’ютерні науки;

  • архітектура та містобудування;

  • транспортні технології;

  • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

  • екологія.

Не лише українці хочуть навчатися  в НУВГП, а й абітурієнти з Гани, Нігерії, Сьєрра-Леоне, Коморських островів, Марокко, Лівії… Прийом документів для іноземних абітурієнтів триватиме  до першого листопада. 

Робота приймальної комісії продовжується. Тож запрошуємо, ми на вас чекаємо!

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістюназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки