Обмірна практика архітекторів-першокурсників

З 15 по 26 липня 2019 р. студенти-першокурсники спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» проходили обмірну практику у м. Острог на базі Національного університету «Острозька академія». Перший день був присвячений ознайомленню з містом, його історією та визначними пам’ятками архітектури. Цікаву і захоплюючу екскурсію провела викладач НУ «Острозька академія» Олеся Гощук. Студенти відвідали саму академію, Острозький замок, а також побували на будівництві нового навчального корпусу, який планується відкрити 1 вересня.

Наступні дні студенти виконували архітектурні обміри нововиявлених пам’яток архітектури, що плануються для внесення до Державного реєстру, замальовки своїх об’єктів та інших історичних будівель у різних техніках: олівець, туш, акварель, пастель тощо.

Результатами обмірної практики стали альбоми обмірних креслень, виконаних студентами в олівці та туші, що містять генплан розташування будівлі, фасади, плани поверхів, розрізи, окремі деталі фасадів, фотофіксації.

Кафедра архітектури та середовищного дизайну