Талановиті студенти НУВГП відзначені преміями ОДА

Бути небайдужим, активним та наполегливим, рухатись до поставленої мети, робити перші кроки у науці для вирішення актуальних  проблем сьогодення зовсім не просто. Але коли з’являються певні здобутки і вагомі результати – це надзвичайно приємно. Коли ж значних успіхів досягають 53 наполегливих  та талановитих студента – такі результати вражають та надихають!

Саме стільки студентів НУВГП стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, Всеукраїнської студентської олімпіади і міжнародних конкурсів у поточному  навчальному році та увійшли до списку претендентів на нагородження преміями Рівненської ОДА, адже є традицією щороку найбільш талановитих студентів вишів та професійно-технічних училищ області відзначати преміями ОДА у рамках Обласної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.

У поточному році з 110 студентів області, нагороджених преміями, половина – з НУВГП!

Серед них є і такі студенти, яким у скарбничку досягнень університету вдалося принести одразу по дві перемоги. Так, Косік Марія (ННІЕМ) отримала дипломи І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» та зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». Піщалюк Юлія (ННМІ) здобула ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Транспортні технології» та отримала диплом ІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі». На рахунку Садовець Катерини (ННМІ) також два призових місця – у конкурсі з галузі «Транспортні системи» та ІІ етапі Всеукраїнської  олімпіади з дисципліни «Інтегровані транспортні системи». Також цього року маємо призерку Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Жакун Юлія, ННІЕМ) та переможницю Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, що проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (Захожа Оксана, ННМІ, зі спеціальності «Транспортні технології»).

Урочисте вручення сертифікатів на отримання обласних премій відбулося 31 липня  у приміщенні Обласної державної адміністрації.

Олександр Данильчук, голова обласної ради, вітаючи студентів, зауважив, що саме така талановита наукова молодь – це надійний фундамент успішного майбутнього нашої держави, а також рушійна сила позитивних змін у суспільстві.

Приємно зазначити, що здобутки наших студентів дозволяють  університету утримувати таку високу позицію серед вишів області вже три роки поспіль!

Успіхи та досягнення наших студентів – це плідна та кропітка робота наставників і викладачів університету. Тому вітаємо і наукових керівників студентів! Бажаємо сил і наснаги у реалізації творчих планів у вихованні талановитих послідовників!

Сектор наукової роботи студентів