Нові угоди зі старими партнерами

Днями ректор нашого університету Віктор Мошинський та проректор Олег Лагоднюк з робочим візитом відвідали Політехніку Свєнтокшиську, що у місті Кельце, Польща. Партнерські відносини між нашими закладами існують вже дуже давно, але ніколи раніше не було можливостей, про які далі піде мова.

Від сьогоднішнього дня вступаючи на магістратуру за спеціальністю Геодезія та землеустрій (Геоінформаційні системи і технології) до нашого університету Ви маєте також можливість отримати іще один диплом, а саме магістра з геодезії Свєнтокшиської Політехніки, котрий визнаватиметься майже в усьому світі. Навчання відбуватиметься за схемою «семестр в НУВГП – семестр в ПС – захист диплому українською мовою тут – захист диплому польською мовою в Польщі». Вартість навчання за 1 семестр – 150 євро+проживання в гуртожитку, що насправді є надзвичайно дешево.

Окрім цього наша делегація також домовилась про те, що з листопада наші університети проводитимуть спільний конкурс студентських наукових робіт за спільними напрямками, серед яких і екологія, охорона навколишнього середовища, ГІС і ще багато спеціальностей.

Також з наступного року запланований приїзд польських студентів на практику з геодезії на нашу базу в Хотині, де вони будуть навчатися та проживати протягом тривалого часу. Варто зазначити, що делегація з Кельце уже відвідувала базу практики в Хотині та оцінила її дуже високо.

Також після цієї зустрічі є домовленість про спільну роботу в розвитку наукових збірників, тож уже зовсім скоро Ви зможете прочитати праці польських професорів у нашому виданні.

Маємо великі очікування від нового витка співпраці між НУВГП та Політехнікою Свєнтокшиською та запрошуємо магістрів то програми подвійного дипломування!

Більше фото у

Віталій Прокопець,