НАША СПІВПРАЦЯ З ДСНС УКРАЇНИ

18-19 липня 2019 р. в Рівному було проведено День викладача навчально-методичного центру цивільного захисту.

До Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (НМЦ ЦЗ та БЖД) Рівненської області прибули керівники та провідні викладачі аналогічних Центрів з восьми областей України: Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької.

Оскільки між кафедрою охорони праці та безпеки життєдіяльності нашого університету та НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області існують давні та міцні творчі контакти, програмою було передбачено проведення засідань другого дня даного заходу в університеті, на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Гості з цікавістю прослухали лекцію завідувача кафедри ОП та БЖД професора В. Филипчука, в якій він розповів про напрямки співпраці між НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області і кафедрою, а також описав ситуацію з підходами до вивчення «безпекових» дисциплін в системі Міносвіти в цілому і в нашому університеті зокрема, зазначивши, що позиція керівництва НУВГП і вся діяльність кафедри сприяють покращенню підготовки здобувачів освіти щодо питань безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та охорони праці.

Учасники заходу оглянули спеціалізовані аудиторії кафедри ОП та БЖД, ознайомилися з деякими новими засобами захисту людини в процесі праці, виставленими в аудиторіях.

При підбитті підсумків семінару було приємно чути схвальні відгуки його учасників про високий рівень і взаємну користь співпраці між Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області і кафедрою охорони праці та безпеки життєдіяльності НУВГП, наслідком чого є покращення підготовленості наших громадян до створення максимально безпечних умов життя і праці.

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності