Гаращенку В'ячеславу Івановичу - 70 років!

14 липня 2019 року 70-річний ювілей святкує завідувач кафедри хімії та фізики, доцент, кандидат технічних наук, Заслужений винахідник України, лауреат премії України в галузі науки, техніки і виробництва Гаращенко В’ячеслав Іванович.

В’ячеслав Іванович − автор понад 385 наукових праць та 45 патентів іноземних держав. За 43 роки роботи в університеті своєю невтомною працею, високим професіоналізмом, наполегливістю й мудрістю ювіляр заслужив повагу та авторитет серед колег та студентів.

Від широго серця вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного тепла та благополуччя. Нехай з Вами завжди залишається непохитна віра у здійснення усіх планів, надій та сподівань.

Бажаємо, щоб у Вашому житті було ще багато перемог та удач, радісних звершень і успіхів!

Колектив кафедри хімії та фізики