Чемпіони світу навчаються в НУВГП

Двома тижнями раніше наша країна здобула чергове досягнення:  наша футбольна збірна U-20 стала чемпіоном світу! 15 червня у фіналі команда українських спортсменів здобула історичну перемогу над опонентами з Південної Кореї з рахунком 3-1. Мабуть, нічого нового з перших двох речень статті Ви не дізналися, адже про це говорили всі і всюди.

Але чи знали Ви, що на позиції півзахисника тієї команди грав наш 20-річний земляк Олексій Хахльов молодший, син Олексія Хахльова – президента Рівненського клубу «Верес»? Мабуть, це теж відомо.

Але ось що в новину, це те, що Олексій – наш студент, навчається в навчально-науковому інституті економіки та менеджменту. Вчора чемпіон світу завітав у гості до своєї Альма-матер. Поговорили про успіхи, досягнення та перспективи. Олексій зустрівся з ректором Мошинським В.С. та керівництвом свого навчально-наукового інституту, отримав на згадку брендовий світшот НУВГП, взяв участь у пам’ятній фотосесії, а також пообіцяв при наступній зустрічі зробити зустріч із футбольною командою НУВГП.

Тож чекаємо на зустріч та бажаємо подальших успіхів у кар’єрі!

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю