КРУТО

Днями закінчився перший рік навчальної частини спільного проекту компанії «Нова Пошта» та п’яти університетів України, в тому числі НУВГП під назвою «Круто». Цей проект передбачає декілька напрямів співпраці, серед яких навчання топ-тренерами компанії наших студентів різним компетентностям: від маркетингу та менеджменту до мистецтва презентації, тім-білдингу тощо,  практика в компанії, а також відкриття унікального студентського відділення в кампусі.

Навчальна частина в Національному університеті водного господарства та природокористування тривала впродовж двох семестрів та була доступною для усіх бажаючих. Завершили курс близько десяти наших студентів, відгуки лише позитивні. Наступним етапом стане можливість виробничої  практики в локальних центрах або ж в Києві, а також стажування та працевлаштування. До слова, будь-який студент НУВГП ще має можливість долучитися до літньої практики в компанії «Нова Пошта», для цього потрібно звернутися у відділ зв’язків з громадськістю (каб. 144а).

Кількома днями раніше начальник відділу зв’язків з громадськістю Віталій Прокопець, а також завідувач підготовчого відділення Марина Прокопець відвідали підсумковий захід проекту, що відбувся у Київському Інноваційному Терміналі (КІТ). В ході заходу відбулось вручення сертифікатів усім учасникам навчання, діяльна гра у форматі WorldCafe. Запам’яталася і екскурсія по локації, де розмір кожної зміни складає більше 200 робітників, котрі обслуговують унікальну для України сортувальну лінію для відправки вантажів. Також в ході зустрічі були обговорені подальші перспективи та плани співпраці, про які можна буде дізнатися уже згодом.

Запрошуємо до участі в ненавчальній частині проекту, а також до навчання в наступному академічному році.

Віталій Прокопець, відділ зв’язків з громадськістю