Підсумки конкурсу студентських наукових робіт «Наука очима молоді»

Яка вона наука очима молоді у сучасному стрімкому інформаційному суспільстві?

Цікава, захоплююча, ґрунтовна, а головне, її відрізняє творчий підхід до вирішення поставлених завдань. Саме такі роботи були представлені 57 студентами університету для участі у цьогорічному конкурсі студентських наукових робіт «Наука очима молоді», який традиційно проводиться в університеті у травні місяці з метою виявлення найбільш талановитих студентів.

Варто зазначити, що подані на конкурс  роботи студентів технічного, економічного та екологічного спрямування написані на реальних даних та відрізняються практичним спрямуванням.

Активно проявили себе у цьогорічному конкурсі студенти ННМІ та ННІОЗ. Досить важливі питання  транспортних технологій, перспектив використання вугільного метану спробували вирішити студенти- механіки у своїх роботах. Тематика робіт студентів-реабілітологів завжди буде актуальною, оскільки стосується питань покращення фізичного та психічного здоров’я людини, способу її життя, відновлення трудових і побутових навичок у випадках отримання травм.

Наукові роботи студентів ННІАЗ висвітлювали сучасні підходи до вирішення питань раціонального використання та відновлення водних, земельних і повітряних ресурсів, що являється невід’ємною складовою сталого та гармонійного розвитку суспільства.

Кожного року студентські роботи, підготовлені під керівництвом викладачів кафедри українознавства, вражають умінням креативно підійти до розгляду поставлених питань, викликати зацікавленість як у студентів-першокурсників, авторів наукових робіт, так і  сторонніх осіб, хто знайомиться з представленими дослідженнями.

За результатами роботи секційних конкурсних комісій були визначені переможці – 25 найбільш талановитих  студентів нашого університету у 2019 році (наказ № 339 від 07.06.2019 р.).

Вітаємо переможців та їх наукових керівників! Бажаємо нових наукових звершень та успіхів.

Також дякуємо всім учасникам конкурсу – і новачкам, і тим, хто вже має певні здобутки  у науковому напрямку, за участь, активність та бажання рухатись вперед. Адже пам’ятаємо, що недостатньо тільки бажати, треба діяти і впевнено йти до мрії, використовуючи здобутий професійний і творчий потенціал.

Секто наукової роботи студентів

Наказ НУВГП №339_07.06.2019(підсумки)