Школа лідерства продовжує навчання

Завершились аудиторні заняття в «Школі лідерства»  для науково-педагогічних працівників.

Як розповіла  заступник завідувача навчально-методичного відділу Тамара Костюкова, цього разу в школі  навчалося 22 представники нашого ЗВО. Тамара Андріївна також зазначила, що цього разу слухачі вперше прослухали  десятигодинний курс «Стартапи та інновації в освіті» від Ольги Шахрайчук – студентки Ізраїльського технологічного  інституту, яка навчається за міжнародною програмою MBA (Master of Business Administration).

В рамках Школи за цим курсом також пройшли навчання  шість працівників комунального закладу «Рівненська медична академія» та 23 науково-педагогічні працівники з РДГУ. Всі вони  отримали Сертифікати про підвищення кваліфікації за темою навчання.

Аудиторні заняття тривали три тижні.  Слухачі навчалися за сімома обов’язковими курсами та кількома за власним вибором.  Всього було запропоновано десять вибіркових курсів. Підсумком навчання стане випускна робота за фахом,  яку «школярі» представлять до 19 червня. Тоді ж отримають «Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка». Ті, хто тільки прослухав курси, матимуть на руках «Сертифікат про підвищення кваліфікації».

На лекційних  і практичних заняттях слухачі  дізналися про зміни та принципи ведення змін; практичні інструменти організації навчального процесу за компетентнісним підходом; електронний кабінет та портфоліо викладача; Word та Excel: інструменти і лайфхаки; психологію  діяльності та особистості викладача; сучасні стратегії вивчення англійської мови; наукометричні і повнотекстові бази даних (Scopus, Web of Science та н..); основні фінансові аспекти діяльності університету; застосування системи Moodle в роботі викладача; забезпечення якості вищої освіти; навчально-методичне забезпечення освітніх програм; стартапи (історія, цикл створення, цікаві підходи) та інновації в освіті (погляд на Ізраїльський підхід в освіті).

Спікерами занять були: ректор Віктор Мошинський,  проректор Олег Лагоднюк, начальник відділу інформаційних технологій  Олександр Хоменчук, завідувач кафедри гідроінформатики Сергій Клімов, заступник завідувача навчально-методичного відділу Тамара Костюкова, начальник відділу якості освіти  Віктор Корбутяк, начальник планово-фінансового відділу Микола Марчук, завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Наукової бібліотеки НУВГП Валентина Перелигіна, доцент кафедри економічної кібернетики Володимир Василів, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Олександр Мороз,  доцент кафедри менеджменту Руслан Костюкевич, доцент кафедри суспільних дисциплін Наталія Оксентюк, доцент кафедри іноземних мов Юлія Веремчук та гостя з Ізраїлю – Ольга Шахрайчук.

Більше фото тут .

Наталія Пархомчук, відділ зв’язків із громадськістю