Викладач кафедри фізичного виховання – заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Відповідно до указу Президента України № 188/2019 «Про відзначення державними нагородами України»  «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  постановляю: Присвоїти почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Старікову Володимиру Сергійовичу - старшому викладачеві кафедри Національного університету водного господарства та природокористування України, м. Рівне………»

Президент України П.Порошенко.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

Кафедра фізичного виховання