Науковці НУВГП на засіданні Академії економічних наук України

Нещодавно в Києві відбулося чергове урочисте засідання Академії економічних наук України. На нього були запрошені і науковці ННІЕМ Національного університету водного господарства та природокористування: доцент кафедри маркетингу Оксана Мартинюк та доценти кафедри міжнародних економічних відносин Зоряна Валіулліна та Алла Жемба. За результатами таємного голосування усіх учасників зборів, нашим колегам було присвоєно звання члена-кореспондента.

Зі слів Оксани Мартинюк: «Надзвичайно приємно отримати диплом, що свідчить про визнання наукових здобутків з рук голови Національної академії наук України, доктора економічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, директора Інституту економіки промисловості НАН України Олександра Івановича Амоші. Це дуже надихає на подальші звершення на науковій ниві»

Колектив університету щиро вітає своїх колег з черговими здобутками на науковій ниві та бажає успіхів в подальшій роботі.

Матеріал надано кафедрою маркетингу

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку