Зміни в спортивній спілці Рівненщини

В конференцзалі НУВГП пройшли звітно-виборні збори Громадської організації «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини». Відповідно до квоти представництва від закладів вищої освіти та коледжів були присутні обрані делегатами у кількості 58 чол. В порядку денному обговорено вісім питань, у тому числі звіт голови спілки Тучака Ярослава Дмитровича, звіт ревізійної комісії, зміни до Статуту та обрання нового складу правління на наступні 5 років.

Головою спортивної спілки студентської молоді Рівненщини одноголосно обраний наш ректор Мошинський Віктор Степанович. Маємо сподівання, що новий склад правління спільно з Віктором Степановичем суттєво покрищать організацію фізкультурно-масових та спортивних змагань і фінансового забезпечення провідних спортсменів області.

Б.Д. Зубрицький, завідувач кафедри фізичного виховання