Збірна команда НУВГП з міні-футболу – чемпіони м. Рівне

З 23 травня по 3 червня 2019 року проходили змагання з міні-футболу в залік Спартакіади міста Рівне серед закладів вищої освіти та підприємств.

Змагання проводилися на майданчиках із синтетичним покриттям ДЮСШ «Верес», що по вулиці Набережній та ДЮСШ № 4, що по вулиці Фабрична.

В змаганнях брало участь 10 команд, які були поділені на дві підгрупи по п’ять команд у кожній.

Збірна команда НУВГП потрапила у групу з командами Рівнеобленерго, Управління патрульної поліції, «Рівне 112» та «Акорд С».

Перемігши кожну з команд, а особливо в напруженому протистоянні з минулорічним чемпіоном командою «Рівне 112», наша збірна посіла перше місце у підгрупі та вийшла у фінал змагань.

У фіналі відбулася зустріч з командою МЕГУ, яка частково складалася з гравців команди екстра-ліги МФК «Кардинал». Поступаючись по ходу зустрічі з рахунком 1:3, наші футболісти змогли відновити рівновагу до завершення основного часу та зрівняти рахунок – 3:3. Долю чемпіонства вирішили післяматчеві шестиметрові штрафні удари. Влучніші виявилися наші спортсмени. Рахунок 3:2 та Кубок чемпіонів міста належить НУВГП.

Склад команди:

1. Бицюк Максим (ННІБА)

2. Зіньков Олександр (ННІЕМ)

3. Турчинський Василь (ННІВГП)

4. Деркач Володимир (ННІВГП)

5. Ковальчук Сергій (ННІВГП)

6. Набіль Халім (ННМІ)

7. Ражик Владислав (ННІП)

8. Кончук Дмитро (ННІП)

9. Окерешко Микола (ННІАЗ)

10. Капустинський Юрій (ННІАКОТ)

11. Гайдучик Микола (ННІОЗ) – капітан команди.

Тренер збірної команди університету з міні-футболу – старший викладач кафедри фізичного виховання Кособуцький Юрій Федорович.

Вітаємо нашу команду і тренера з перемогою та бажаємо нових спортивних звершень.

Кафедра фізичного виховання

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку