Нова спеціальність у НУВГП

Кафедра філософії ліцензувала нову спеціальність: «Культурологія» за двома освітньо-професійними програмами:«Міжнародні культурні зв’язки та міжкультурні комунікації» і «Креативна та цифрова культура».

Ми пропонуємо нову модель фахової підготовки у сфері цифрових технологій, міжнародних відносин, теоретичної та прикладної культурології крізь призму набуття інноваційно-орієнтованих кваліфікацій. Майбутні фахівці, підготовлені за цими освітніми програмами, на професійному рівні зможуть здійснювати аналіз культурних процесів та забезпечувати ефективне прогнозування їх розвитку, розробку креативних і творчих програм, організацію та координацію міжнародних культурних взаємозв’язків, медіа та арт-менеджменту, експертизу художніх цінностей. Це дасть можливість випускникам впевнено почувати себе на ринку праці і бути затребуваними роботодавцями, знайти престижну роботу й реалізувати себе у світі сьогоденних викликів.

Матеріал надано кафедрою філософії