Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно»

З 27/05/2019 року проводиться всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно». Пропонуємо студентам та абітурієнтам Національного університету водного господарства та природокористування прийняти активну участь у змаганні та поборотися за переможні місця. Переможці конкурсу отримують винагороди у вигляді грантів на оплату навчання:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Участь у конкурсі мають змогу прийняти за власним бажанням студенти всіх факультетів та курсів Національного університету водного господарства та природокористування. Конкурсантами можуть стати студенти денної або заочної форм навчання, контрактної основи та державного замовлення.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Суть конкурсу «Розумним Бути Модно» полягає в написанні конкурсантами невеликої науково-дослідної роботи на визначену тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкретне питання до розгляду конкурсантам пропонується обрати за власним розсудом, зважаючи на актуальність і відповідність до заданої тематики. Досліджувати питання/проблематику слід по напрямам (одному чи декільком):

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Робота має оформлюватися в вигляді есе. Конкурсанти мають змогу вільно висловлювати свої думки при написанні. Основні вимоги до роботи – наявність чіткої постановки питання, аргументовані та конструктивні ідеї, пропозиції щодо вирішення або вдосконалення предмету дослідження. В есе має також бути присутній висновок з коротким змістовним підсумком розглянутого питання.

Рекомендований об’єм проведеного дослідження складає 1-30 листів А4 в електронному документі .doc. При написані слід використовувати 14 шрифт Times New Roman.

Оскільки ідея конкурсу полягає в вираженні конкурсантами самостійного бачення проблематики, велика увага буде приділятися частці самостійного викладення матеріалам.

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Виконані роботи студенту/абітурієнту Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) необхідно направити дослідження в електронному форматі на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.
Вимоги до конкурсу

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку