Профорієнтація з 1-го класу!

Саме з перших класів розпочали профорієнтаційну роботу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, маркетингу, гідротехнічного будівництва та гідравліки. Сергій Коротун (завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи) розповів учням 1-го та 4-го класів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 історію університету. З великою зацікавленістю школярі слухали Любомира Шинкарука (завідувача кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки) і з захопленням розглядали гідротехнічні моделі в лабораторії ГТС. Зі студентським парком і перше знайомство зі студмістечком провела Ольга Коротун (старший викладач кафедри маркетингу). Найбільше вражень у початківців було від масштабів футбольного поля університету, на якому Богдан Зубрицький, завідувач кафедри фізичного виховання, дозволив майбутнім спортсменам побігати і повалятися на траві.

В наступному році плануємо ознайомити учнів, вже 2-го класу, з технікою навчально-наукового механічного інституту.

Сергій Коротун, Любомир Шинкарук,
Богдан Зубрицький, Ольга Коротун (викладачі НУВГП)