Студентська науково-практична конференція

У навчально-науковому інституті агроекології та землеустрою відбулася студентська науково-практична конференція «Геодезія, землеустрій, геоінформатика». Учасників привітало керівництво ННІАЗ.

На заході було представлено вісім  доповідей. Найактивнішими учасниками конференції  були четверто- та п’ятикурсники. Доповіді стосувалися актуальних питань розвитку технологій зйомки територій, геоінформаційного забезпечення діяльності ОТГ та розвитку ринку землі, підходів до створення просторових віртуальних образів.

Слід відзначити досить значний інтерес до виступів з боку слухачів, а саме: третьо- та четвертокурсників цього ж інституту. Отже, очікуємо їх безпосередньої участі у студентському науковому товаристві. Оскільки саме робота у такому творчому форматі є найбільш ефективним елементом навчання.

Василь Корбутяк,
кафедра землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку