Перспективи ІТ-професії

В рамках «Тижня науки» на базі ННІАКОТ відбулася учнівська онлайн-конференція «Перспективи ІТ-професії».

Як розповіла старший викладач кафедри прикладної математики Лариса Бачишина,  в заході взяли участь Дубровицький НВК «Ліцей-школа», Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Нетішинська ЗОШ №2.

Відкрив конференцію директор ННІАКОТ Петро Тадеєв, який презентував інститут та його кафедри, а також розповів про переваги навчання саме тут.

Проект «Розробка клієнт-серверної системи віддаленого керування доступом у приміщеннях на основі Mesh-мережі» представили студенти спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Науково-дослідницьку роботу «Комунікаційна  платформа утилізації опалого листя», виконану під керівництвом Віктора Жуковського, керівника гуртка РМАНУМ, представив  учень 11 класу ЗОШ N 22 Давид Гук.

Гру «Tesla hamster», де  Хом’як збирає та сортує сміття,  що накопичилось в космосі, презентувала команда студентів спеціальності «Прикладна математика» у складі Шостак Любові, Теа Камії-Максима та Дмитра Кравчука.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю