Важкий, але успішний фінал

Вісім кращих чоловічих волейбольних команд областей України з 16 по 21 травня 2019 року у м. Чернігові боролися у фінальних змаганнях за медалі XIV літньої Універсіади України.

На участь в Універсіаді заявилось 24 команди, які були розподілені на чотири підгрупи. Дві кращі команди з підгрупи виходили до фіналу.

У фіналі були сформовані дві групи по чотири команди. У групі «А» грали команди Кіровоградської, Хмельницької, Сумської та Тернопільської областей. У групі «Б»: Чернігівської, Вінницької, Дніпропетровської та Рівненської областей.

Рівненську область представляла команда НУВГП. Слід зазначити, що відповідно до «Регламенту» змагань базова команда мала право заявити трьох волейболістів з інших ЗВО. Від РДГУ був заявлений студент, майстер спорту Павлюк Владислав, який відмовився їхати на змагання, а керівництво університету не захотіли вплинути на таке рішення. Від МЕГУ поїхав гравець суперліги України – Хомин Микола, який суттєво підсилив нашу команду, а ще у якості експерименту були включені до складу команди два студенти І курсу Технічного коледжу – Олійник Дмитро та Мосійчук Ярослав, які постійно тренуються з нашою командою.

У перший день фіналу нам випав жереб грати з господарями змагань, які грають у суперлізі Українського чемпіонату, наша команда поступилася з рахунком 0:3.

Дві перемоги поспіль – над командою Дніпропетровської області (3:0) та особливо перемога (3:0) над командою Вінницької області дозволила нам грати за 1-4 місця, а команди, які посіли 3-4 місця у підгрупах, грали за 5-8 місця. Необхідно підкреслити, що у м. Вінниці є дві команди, які грають у суперлізі Українського чемпіонату.

У фіналі першим нашим противником була команда Хмельницької області, яка тиждень тому стала чемпіоном вищої студентської ліги України і на 100% укомплектована майстрами спорту, гравцями суперліги України. Переможці пар грали за 1-2 місця, переможені боролись за бронзові медалі Універсіади.

Шкода, але гру за бронзові медалі ми програли команді суперліги України Сумської області (1:3).

Чемпіонами стала команда Хмельницької області, яка у фіналі виграла у господарів (3:0).

Я та мій помічник, старший викладач кафедри фізичного виховання Цицаркін О.В., пишаємося нашими студентами, які не дивлячись на травми та хвороби під час змагань, зуміли показати характер, зрілу майстерність і гідно представили наш університет на цих відповідальних змаганнях.

Склад команди: Куранов Микола (ННІВГП), Хамський Дмитро (ННІВГП), Голуб Владислав (ННІВГП), Бажура Юрій (ННІВГП), Бортник Володимир (ННІБА), Матвійчук Вадим (ННІАЗ), Романчук Олексій (ННМІ), Олійник Дмитро та Мосійчук Ярослав (Технічний коледж).