В НУВГП обрали найчарівнішу

На цих вихідних в актовій залі нашого університету відгримів масштабний фінал конкурсу «Міс НУВГП 2019!. Чому відгримів? Відповідь не лише у гучності музичного супроводу, а і в кількості глядачів, адже зал був по-справжньому переповнений.

Проте усе по черзі, адже сам конкурс розпочався для студенток НУВГП, а також усіх коледжів, що входять до нашого складу більше місяця тому. Спочатку був своєрідний кастинг – конкурсний відбір. Після нього до фінальної частини потрапило 16 дівчат із 28, що подали заявку. Далі розпочався цілий місяць тренувань, голосування за міс глядацьких симпатій, а також конкурс талантів.

18 квітня  стало днем ікс, коли для глядачів відбулося справжнє шоу, а дівчата дочекалися усіх підсумків. Кожна конкурсантка з’являлась на сцені в багатьох образах під час різних дефіле, серед яких представлення, вихід в українському народному вбранні, у власному дизайнерському одязі на морську тематику, танцювальне дефіле, а також споконвічна родзинка – вихід у вечірніх сукнях. Також кожна учасниця мала можливість проявити себе і у спілкуванні з ведучим заходу, де були розкриті найцікавіші факти про претенденток на титул.

Отже, вашій увазі результати конкурсу «Міс НУВГП 2019»:

Міс глядацьких симпатій: Катерина Стрельчук.

Міс талант: Олександра Євчук.

2 віце-міс: Юлія Дарчук.

1 віце-міс: Катерина Стрельчук.

А почесний титул «Міс НУВГП 2019» цього разу завоювала Олександра Євчук.

Усі дівчата отримали багато цінних подарунків від університету та наших партнерів, а переможниця – головний приз – подорож до Амстердаму, Берліну та Праги!

Більше фото у

Віталій Прокопець,