Кращі фотомитці НУВГП

В рамках «Тижня Європи» в університеті  традиційно відбулася фотовиставка «Моя Європа – 2019». Цей фотоконкурс дає можливість відвідувачам не лише відчути Європу очима авторів, а й побачити  основні сюжети та настрої, які домінували на експозиції.

Цього року на фотовиставці було представлено 58 світлин студентів, викладачів та працівників університету. Конкурс оцінювало компетентне журі у складі голови журі: художника Міжнародної федерації фотомистецтва «EFIAP», члена Національної спілки фотохудожників України, члена народного фотоклубу «Час» Олександра Майструка  та членів журі: художника Міжнародної федерації фотомистецтва «EFIAP», члена Національної спілки фотохудожників України, члена народного фотоклубу «Час» Олега Жиліна, художника Міжнародної федерації фотомистецтва «EFIAP», члена національної спілки фотохудожників України, члена фотоклубу «White rabbit» Олексія Потянка та голови  студентського профкому Володимира Шлапака.

Отож, переможцями стали:

І місце – завідувач кафедри маркетингу Мар’яна Мальчик та її фото «Велике придане на маленькій події».

ІІ місце –  першокурсниця спеціальності «Маркетинг» Вероніка Михасюк зі світлиною «Лондон: на межі двох світів».

ІІІ місце – доцент кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин Юрій Філіпович та його «Базальтові острови».

Абсолютні переможці конкурсу отримали на пам’ять фотоколажі,  всі учасники та члени журі – грамоти і подяки у різних номінаціях.

Вручивши нагороди, голова журі відмітив, що з року в рік зростає не лише кількість фоторобіт, а й їхня якість, розвивається майстерність та творче бачення учасників конкурсу. Окрім того,  пан Олександр зазначив, що в оцінюванні світлин журі звертало увагу на художній та технічний рівень, техніку виконання, відповідність темі конкурсу та оригінальність фотографії. А ще на гармонію сюжету із назвою світлини.  Тим більше, що із сучасними технічними засобами світлину неможливо зіпсувати, а лише зробити її кращою.

Святкового настрою  на заході додавали студентки НУВГП  Юлія Мельник та Кароліна Кулик виконанням музичних композицій.

До речі, експозиція діятиме впродовж  року в холі навчального корпусу № 1. Тож приходьте та оберіть  «свою» найкращу світлину!

Більше фото у

Наталія Пархомчук,