ЛАБОРАТОРНО-ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

В рамках профорієнтаційної роботи на кафедрі хімії та фізики продовжується серія лабораторно-демонстраційних занять для учнів шкіл, ліцеїв та гімназій м. Рівного. Цього разу на кафедру завітали учні 11 класу ЗОШ № 13 разом з вчителем фізики. Організував зустріч та провів заняття доцент кафедри Гаращенко О.В.

На початку заняття учням розповіли про кафедру, навчально-науковий інститут та про університет, після чого учні виконали в навчальних лабораторіях кафедри декілька лабораторних робіт з розділів «Електромагнітні хвилі», «Оптика», «Радіаційна фізика».

В лекційній аудиторії № 743 старшим викладачем Мисіною О.І. та завідувачем навчальними лабораторіями Рудиком Б.П. були проведені для учнів демонстрації з хімії та окремих розділів фізики з детальним поясненням хімічної та фізичної сутності явищ, що демонструвались.

Доцент Гаращенко О.В. розповів про наукові досягнення кафедри, участь студентів в наукових дослідженнях та впровадження технічних розробок на промислових підприємствах України та багатьох європейських країнах.

У другій частині заняття викладачі роздали учням правила прийому для вступу до навчання в університет та провели ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з математики та історії. На завершення викладачі запросили учнів до вступу в наш університет та відповіли на запитання стосовно вступної кампанії та умов навчання.

Кафедра хімії та фізики

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку