Вишиване НУВГП

Традиційно, в третій четвер травня (будній день), Україна святкує Всесвітній день вишиванки . Патріотичні візерунки та орнаменти заполонили чи не усі міста України. У тому числі й Рівне та «водний» університет зокрема. Навіть справжня злива не  зіпсувала свята та настрою його прихильникам, а розширила коло його шанувальників в університеті. Адже цього року охочих зробити спільне фото на згадку виявилося значно більше, ніж минулого.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець (звісно, за бажанням) одягає вишиванку й виходить у ній на роботу чи навчальний заклад.

Приєдналися до знаменного дня і наші працівники, викладачі та студенти. Навіть студенти-іноземці з близького та  далекого зарубіжжя вбралися в українські вишиванки. На згадку:  традиційне колективне фото на стадіоні  університету. А ще мала б місце нетрадиційна зйомка квадрокоптером, проте дощ став на заваді… Але не став на заваді справжньому параду вишиванок. Можна було тут побачити вишиванки в традиційному українському стилі, і сукні-вишиванки, й ексклюзивні вишиванки ручної роботи, різних кольорів й фасонів та на різний смак. Виглядало  дуже красиво і додало настрою на увесь день. Національний одяг — гарний смак!

Більше фото у

Наталія Пархомчук,